ALOE VERA jako drink – kvalita od LR

aloe-vera-drinking- gel

Aloe Vera

Z Aloe Vera se získává šťáva obsahující více než 200 dosud známých biologicky aktivních látek (jako například: esenciální mastné kyseliny, enzymy, polysacharidy, aminokyseliny, stopové prvky, minerální látky, vitamíny, antioxidanty…) všechny tyto a další jež jsou využívány v oblasti medicíny a kosmetiky.

Již v dávné historii se Aloe Vera považovala za rostlinu s blahodárným účinkem na lidský organismus. A byly ji přisuzovány výjimečné schopnosti, pojmenování jako „tichý hojič“, „zázrak z pouště“, „rostlina nesmrtelnosti“.

Aloe Vera gely od LR obsahují vysoké procento čistého gelu (89 – 98,2 %). Aloe se pěstuje ve vyšších nadmořských výškách v Mexiku. Voda i půda jsou přísně sledovány, aby nebyly používány pesticidy a hnojiva. Zralá rostlina je starší dvou let. Z každé se ručně sklízí 6 listů třikrát do roka. List musí být dlouhý alespoň 50 cm a široký cca 12-14 cm. Sběr probíhá ručně, aby nedošlo k poškození a znehodnocení gelu. Listy jsou zpracovávány bez slupek, tedy pouze dužina, která obsahuje čistý gel. Slupky totiž obsahují aloin, který má projímavé účinky. Každý aloe vera gel projde atestací nezávislým  SGS institutem Fresenius a IASC.

Koukněme se podrobněji na obsah:

Vitaminy

Vitamín A ve formě betakarotenu, B1, B2, B6, stopy B12, C, E, kyselina folová, nyacin cholin.

Aminokyseliny

Lysin, threonin, valin, isoleucin, methionin, arginin, serin, glycin, kyselina glutamová, leucin, glutamin, hydroxyprolin, histidin a další.

Minerály

Sodík, draslík, vápník, meď, mangan, zinek, železo, magnesium.

Enzymy

Oxidasa, amylasa, celulasa, lipasa, katalasa, Sgo-transaminasa, dehydrogenasa a další.

Monosacharidy a polysacharidy

Acemannan, glukosa, xylosa, arabinosa, galaktosa, kyselina hexuronová, celulosa, kyselina galakturonová a další.

Aminocukry

Galaktosamin, glukosamin

Další

Lignin, kyselina jablečná, sapogenin

 

Společnost LR Health & Beauty Systems zpracovává ten nejkvalitnější druh Aloe Vera a tou je Aloe Vera Barbadensis Miller, která pochází z Mexika. Má pečeť jakosti, která garantuje kvalitu a čistotu Aloe Vera gelu. 

fresen

Pokud trpíte konkrétními potížemi a nejste si jisti, zda by Vám Aloe pomohla, neváhejte mne kontaktovat. Můžete napsat své zkušenosti s Aloi na našem facebooku.

 

sleva10banner

 

Hana Szalay, DiS.

LR patrnerka 

Investícia do zdravia