Vzhledem ke zvýšenému zájmů se nám zpožďují dodávky od dodavatele. Děláme maximum, abychom expedovali co nejdříve. Zásilkovna přestala 14.3. brát hotovst. Věnujte pozornost výběru pobočky, aby byla výdejna otevřená.

Cistus Incanus - antivirový bojovník

Cistus Incanus – skalní růže

Ideální bojovník proti všem virům, bakteriím, plísním. Kombinace zvlášť účinných přírodních substancí tohoto aromatického, poněkud hořce chutnajícího extraktu, dělají z této růže speciální, vysoce účinné kapky pro všechny virové skupiny. Dokonce i vysoce agresivní viry, které byly s tímto extraktem konfrontovány, neprokázaly skoro žádný infekční potenciál. Přirozené antioxidanty nalezneme také v zeleném čaji, červeném víně nebo citronu. Podle odborníků je však velmi zajímavé právě srovnání s Cistem, jehož antioxidační účinky jsou přibližně čtyřikrát silnější než u výše uvedených pochutin.

Mezi další prokázané účinky této růže patří:

  • zbavuje lidský organismus jedovatých látek
  • zajišťuje účinnou ochranu proti volným radikálům
  • zvyšuje obranyschopnost organismu
  • výborně působí proti virům, bakteriím a plísním
  • působí protizánětlivě a desinfekčně

 

Cistus Incanus

 Je keřovitá rostlina, která roste v Evropě, konkrétně v Alpách. Říká se jí také „skalní růže“ a díky tomu, v jakých podmínkách roste, obsahuje řadu velmi účinných a příznivě působících látek na lidský organismus. Je to aromaticky vonící, divoce rostoucí růže, vyrůstající až do výšky jednoho metru. Keř roste většinou na půdách s vyšším obsahem hořčíku. Rostlina se vyznačuje vysokým obsahem polyfenolů ( avonoidů), díky čemuž je tato rostlina velice cenná pro lidský organismus. Nejvíce prozkoumaný a potvrzený je antioxidační účinek těchto rostlinných látek. Antioxidanty neutralizují volné radikály, a tím podporují obranný systém lidského organismu.

 

Výzkumy prokazují

Poslední výzkum této rostliny přinesl zajímavé a překvapující výsledky. Buňky, které byly v laboratoři zamlženy Cistus-extraktem, prokázaly významně větší odolnost proti virům, než normální buňky, Cistem neošetřené. Tento výzkum provedly Centrum pro molekulární virologii university v Muensteru a renomovaný Friedrich-Loe er-Institut, a došly ke stejným výsledkům.

Závěry tohoto výzkumu potvrzují, že vysoký obsah polyfenolů je zodpovědný za výraznou účinnost extraktu z této ve středomoří rostoucí růže. Extrakt z růže Cistus incanus, resp. polyfenoly, znemožňují účinné pronikání viru do buňky.

 80142

Formy

Cistus nabízíme ve 3 formách:

  1. kapsle - dóza o 60 kapslích, preparát je doplněn o zinek (20 % denní dávky) , vitamin C (100 % denní dávky) a 100 mg polyfonelů v kapsli, čímž je znásoben antioxidační účinek
  2. ústní sprej, který se dobře aplikuje do dutiny ústní, obsahuje 86 % listů Cistusu, 38 % vitaminu C, 42 % vitaminu E
  3. neporcovaný čaj (95 % listů Cistus, 5 % listů osvěžující máty)

 

Dávkování u dospělých při prevenci

kapsle - 2x denně 1 kapsle

sprej - 2x 2 dávky denně do krku

čaj - 2 šálky denně - Příprava čaje - na 1 šálek použijte 1 vrchovatou lžičku, přelijte vroucí vodou a nechte 8 – 10 minut louhovat.

 

Dávkování u dospělých při akutních stavech

kapsle - 3x denně 2 kapsle 

sprej 3x 3 – 5 x 3 dávky denně do krku

čaj - 3 šálky denně - Příprava čaje - na 1 šálek použijte 1 vrchovatou lžičku, přelijte vroucí vodou a nechte 8 – 10 minut louhovat.

 

DÁVKOVÁNÍ U DĚTÍ 

 

Prevence respiračních infektů, opakované nemocnostI

(hlavně virové)

Cistus Incanus Kapsle:  1x 1 kapsle (od 10 do 14 let)

Cistus Incanus Ústní spray: 2x 1 kapsle (od 15 let)

Cistus Incanus Bylinný čaj: 2x 2 dávky denně do krku (od 8 let)1 šálek denně (od 12 let)Akutní chřipkové stavy, respirační infekty

Cistus Incanus Kapsle: 2x 1 kapsle (od 10 do 14 let)

Cistus Incanus Ústní spray: 3x 1 kapsle (od 15 let)

Cistus Incanus Bylinný čaj: 4x 2 dávky denně do krku (od 8 let)2 šálky denně (od 12 let)

 

 

Hana Szalay, DiS.


801428040480326

 

sleva10banner

 

Hana Szalay, DiS.

LR  partnerka

 

 

 

Investícia do zdravia