Cistus Incanus - antivirový bojovník

Cistus Incanus – skalní růže

Ideální bojovník proti všem virům, bakteriím, plísním. Kombinace zvlášť účinných přírodních substancí tohoto aromatického, poněkud hořce chutnajícího extraktu, dělají z této růže speciální, vysoce účinné kapky pro všechny virové skupiny. Dokonce i vysoce agresivní viry, které byly s tímto extraktem konfrontovány, neprokázaly skoro žádný infekční potenciál. Přirozené antioxidanty nalezneme také v zeleném čaji, červeném víně nebo citronu. Podle odborníků je však velmi zajímavé právě srovnání s Cistem, jehož antioxidační účinky jsou přibližně čtyřikrát silnější než u výše uvedených pochutin.

Mezi další prokázané účinky této růže patří:

  • zbavuje lidský organismus jedovatých látek
  • zajišťuje účinnou ochranu proti volným radikálům
  • zvyšuje obranyschopnost organismu
  • výborně působí proti virům, bakteriím a plísním
  • působí protizánětlivě a desinfekčně

 

Cistus Incanus

 Je keřovitá rostlina, která roste v Evropě, konkrétně v Alpách. Říká se jí také „skalní růže“ a díky tomu, v jakých podmínkách roste, obsahuje řadu velmi účinných a příznivě působících látek na lidský organismus. Je to aromaticky vonící, divoce rostoucí růže, vyrůstající až do výšky jednoho metru. Keř roste většinou na půdách s vyšším obsahem hořčíku. Rostlina se vyznačuje vysokým obsahem polyfenolů ( avonoidů), díky čemuž je tato rostlina velice cenná pro lidský organismus. Nejvíce prozkoumaný a potvrzený je antioxidační účinek těchto rostlinných látek. Antioxidanty neutralizují volné radikály, a tím podporují obranný systém lidského organismu.

 

Výzkumy prokazují

Poslední výzkum této rostliny přinesl zajímavé a překvapující výsledky. Buňky, které byly v laboratoři zamlženy Cistus-extraktem, prokázaly významně větší odolnost proti virům, než normální buňky, Cistem neošetřené. Tento výzkum provedly Centrum pro molekulární virologii university v Muensteru a renomovaný Friedrich-Loe er-Institut, a došly ke stejným výsledkům.

Závěry tohoto výzkumu potvrzují, že vysoký obsah polyfenolů je zodpovědný za výraznou účinnost extraktu z této ve středomoří rostoucí růže. Extrakt z růže Cistus incanus, resp. polyfenoly, znemožňují účinné pronikání viru do buňky.

 80142

Formy

Cistus nabízíme ve 3 formách:

  1. kapsle - dóza o 60 kapslích, preparát je doplněn o zinek (20 % denní dávky) , vitamin C (100 % denní dávky) a 100 mg polyfonelů v kapsli, čímž je znásoben antioxidační účinek
  2. ústní sprej, který se dobře aplikuje do dutiny ústní, obsahuje 86 % listů Cistusu, 38 % vitaminu C, 42 % vitaminu E
  3. neporcovaný čaj (95 % listů Cistus, 5 % listů osvěžující máty)

 

Dávkování u dospělých při prevenci

kapsle - 2x denně 1 kapsle

sprej - 2x 2 dávky denně do krku

čaj - 2 šálky denně - Příprava čaje - na 1 šálek použijte 1 vrchovatou lžičku, přelijte vroucí vodou a nechte 8 – 10 minut louhovat.

 

Dávkování u dospělých při akutních stavech

kapsle - 3x denně 2 kapsle 

sprej 3x 3 – 5 x 3 dávky denně do krku

čaj - 3 šálky denně - Příprava čaje - na 1 šálek použijte 1 vrchovatou lžičku, přelijte vroucí vodou a nechte 8 – 10 minut louhovat.

 

DÁVKOVÁNÍ U DĚTÍ 

 

Prevence respiračních infektů, opakované nemocnostI

(hlavně virové)

Cistus Incanus Kapsle:  1x 1 kapsle (od 10 do 14 let)

Cistus Incanus Ústní spray: 2x 1 kapsle (od 15 let)

Cistus Incanus Bylinný čaj: 2x 2 dávky denně do krku (od 8 let)1 šálek denně (od 12 let)Akutní chřipkové stavy, respirační infekty

Cistus Incanus Kapsle: 2x 1 kapsle (od 10 do 14 let)

Cistus Incanus Ústní spray: 3x 1 kapsle (od 15 let)

Cistus Incanus Bylinný čaj: 4x 2 dávky denně do krku (od 8 let)2 šálky denně (od 12 let)

 

 

Hana Szalay, DiS.


801428040480326

 

sleva10banner

 

Hana Szalay, DiS.

LR  partnerka

 

 

 

Investícia do zdravia