Colostrum, zázrak přírody

Colostrum

 Colostrum je unikátní potravinový doplněk s vysokým obsahem obraných protilátek, které zvýší odolnost lidského organismu. Kravské colostrum vykazuje vysoký stupeň shody s lidským colostrem. 

V tomto článku bych vás ráda seznámila s vynikajícím doplňkem stravy, Colostrem. Je třeba tento rafinovaný patent přírody náležitě docenit. Pokud chcete v dnešní době svému tělu poskytnout jednu z nejpřirozenějších ochran, vsaďte na Colostrum.

 

Kdy Colostrum užívat?

 

Colostrum je unikátní koktejl účinných látek s výrazným účinkem na lidské zdraví. 

 

Jakákoliv akutní infekce – kožní, dýchacích cest, močových cest, průjmové onemocnění

Preventivně– u jedinců s opakovanými infekcemi, s oslabenou imunitou

U nádorových onemocnění – pouze při komplikacích po chemoterapii (infekce, útlum krvetvorby).

Autoimunitní a alergická onemocnění – astma, revmatismus, zánětlivé střevní nemoci, ulcerózní kolitida, lupenka, atopický ekzém

Osteoporóza– růstové faktory, podporují novou tvorbu kostní tkáně.

Obezita– díky schopnosti podpory svalové tkáně je colostrum účinné při ztrátě tělesné hmotnosti.

Neurologická a psychiatrická onemocnění– colostrum se ukázalo být účinné Alzheimrovy choroby, roztroušené sklerózy.

Coby preventivní a podpůrný prostředek ochraňující nás před řadou civilizačních chorob.

 Nabízím kapslové colotsrum a tekuté colostrum. V nabídce mám i cenově výhodnější série. Mrkněte do nabídky.

 

Colostrum od LR

Colostrum, které nabízí firma LR je nesrovnatelné s mnohými přípravky na trhu. Ptáte se proč? Colostrum LR se získává z kvalitních kravských chovů v Německu, Švýcarsku. Je zpracováváno za velmi striktních podmínek. Vlastní certifikaci kvality, protože je pravidelně atestováno institutem SGS INSTITUT FRESENIUS. Je vyráběno šetrným způsobem za studena, čímž dochází k zachování veškerých zdraví prospěšných látek. Colostrum se odebírá do 12 hodin po porodu, aby nebyly zničeny důležité látky, které obsahuje.

Posílit organismus potřebuje většina z nás. Žijeme v době, kdy roste počet onemocnění plynoucích z poruch imunity, alergií, objevují se nové chřipkové viry. Sáhněte proto po Colostru. Je vhodné jak pro dospělé, tak pro děti a nemá známé vedlejší účinky.  Jeho hodnota spočívá v silných antibakteriálních účincích s nulovým procentem toxinů.

 

O co přesně jde?

Kravské mlezivo, sekret vylučovaný prsní žlázou těsně po porodu, představuje pro novorozence kromě své výživové hodnoty s vysokým obsahem vitamínů, minerálů, stavebních kamenů bílkovin rovněž nenahraditelný zdroj látek ovlivňujících vývoj imunity, látek poskytujících přímou ochranu proti mikroorganismům a faktorům působících na růst a obnovu buněk. Vysoký podíl životně důležitých komponentů zabezpečuje Vaše zdraví a energii do života.

Kravské colostrum je druhově nespecifické s asi 30-40 x vyšší biologickou aktivitou než lidské. Pro svůj vysoký obsah imunoglobulinů a regulátorů imunity, jako jsou laktoferin, lozozym nebo interferon, je prospěšným doplňkem léčby akutních i opakujících se bakteriálních, virusových či parazitárních infekcí, zánětu střevního systému, infekčních průjmů, kloubů. V porovnání s mlékem obsahuje laktózu v zanedbatelném množství a proto je dobře tolerované i osobami s nesnášenlivostí mléčného cukru.

 

Colostrum může pomoci urychlit Vaše uzdravení.

 

sleva10banner

 

Hana Szalay, DiS.

LR partnerka 

Investícia do zdravia