MIND MASTER - antioxidační drink pro tělo a mysl

Mind master

STRES, STRES....VŠUDE jen STRES!

  Co se děje s naším tělem, když jsme ve stresu? Ve stresových situacích musejí elektrárny v našich buňkách, tzv. mitochondrie, produkovat mnohonásobně více energie, než při běžném zatížení. V důsledku toho jako vedlejší produkt vzniká mnohem více odpadních látek. Tyto odpadní látky se nazývají volné radikály. Při běžném zatížení dokáže tělo volné radikály zcela neutralizovat. Když je ale vystaveno stresu, počet volných radikálů stoupá a naše tělo je už nedokáže neutralizovat všechny.

Nadbytek volných radikálů se označuje jako oxidační stres. Ten škodí našemu tělu i duchu.

Příznaky stresu: 

  • únava a pocit nedostatku energie,
  • poruchy spánku,
  • snížená schopnost koncentrace,
  • pocení a vnitřní nepokoj.

 

Oxidační stres zrychluje stárnutí a při dlouhodobém působení může vést až k vypuknutí nejrůznějších onemocnění.

 

Lze léčit stres?

 Nejlepším lékářem jě člověk sobě. Při stresu, ale potřebujeme především vitamíny, minerály a stopové prvky. Jen díky nim je tělo schopno negativním vlivům čelit a produkovat nezbytnou novou energii.

Mind Master potravinový doplněk vyrobený na přírodní bázi, určený především pro rizikové skupiny lidí ohrožené nadměrným stresem. První produkt proti stresu, který funguje uceleně.

 

Mind Master

  • posiluje schopnost odolávat zatížení,
  • zlepšuje výkon,
  • soustředění,
  • pozornost i paměť
  • snižuje dlouhodobé napětí v těle i na duši.

 

Mind Master produkt, který funguje uceleně.

Eliminuje následky stresu a zároveň podněcuje tvorbu nové energie.

První z výše uvedených schopností mají antioxidanty, druhou pak energetické mikroživiny.

Mind Master obsahuje antioxidanty resveratrol, chlorofyl, zelený čaj, vitamín E a selen, které zachycují volné radikály a neutralizují je.

Cíleně kombinované živiny pak podporují tvorbu nové, tolik důležité energie. Vitamíny skupiny B + cholin podporují duševní výkonnost, koenzym Q10, železo a L-karnitin pak fyzickou kondici.

Pokud jste se negativním vlivům stresu snažili již v minulosti čelit, pravděpodobně jste některé z těchto látek užívali.

Díky Mind Master nyní můžete NĚKTERÉ nahradit VŠEMI a CHEMII vyměnit za ČISTĚ PŘÍRODNÍ PRODUKT.

 

Dávkování Mind Master:

80 ml denně, na lačno nebo minimálně hodinu po jídle, vždy v dopoledních hodinách. U závažných onemocnění můžeme dávku navyšovat až na 120 ml denně (nádory, kardiovaskulární choroby). Jeden uzávěr má objem 10 ml, jedna denní dávka tedy znamená 8 těchto naplněných uzávěrů.

 

Závěrem je nutné zdůraznit, že Mind Master je unikátní produkt na bázi přírodních látek, který na lidský organismus působí mnohostranně – jak při prevenci, tak při pomocné léčbě řady onemocnění, zvláště těch civilizačních. Pomáhá nám překonávat nadměrné pracovní zatížení, snižuje neblahé účinky stresu na lidské zdraví, zlepšuje činnost centrálního nervového systému v situacích, kdy jsou na něj kladeny velké nároky a kdy je neúměrně zatěžován.

 

Máte - li dotazy, zda a jak by vám Mind Master mohl pomoct nebo na dávkování, napište mi na info@investicedozdravi.cz

 

sleva10banner

 

Hana Szalay, DiS.

LR Partnerka

Investícia do zdravia