Den s Figuactiv – dietní koncept

Figy_1

Dnes máme přebytek potravin a velmi málo pohybu, proto pojďme tyhle fakta zohlednit také v naší stravě.

Možná mnoho z Vás bojuje s nadváhou a obezitou, tzv. epidemií dnešní doby. A někteří jste se pravděpodobně rozhodli hledat účinnou zbraň proti této civilizační chorobě. A proto bych Vám ráda představila dietní koncept společnosti LR. Dietu můžeme vnímat jako soubor jednotlivých na sebe navazujících kroků, které si pojďme představit.

Prvním krokem je se rozhodnout a stanovit si cíl. Na začátku to mohou být malé cíle, např. dodržovat koncept Figuactiv jeden měsíc. Ten by měl spočívat v nahrazení dvou denních jídel produkty Figuactiv. V dalším paralelním kroku následuje odkyselení organismu, kterého dosáhnete pomocí produktu Probalance. Proč je to důležité? Probalance se postará o vaši acidobazickou rovnováhu. Vyloučí nadměrnou tekutinu z těla ven. Zásadotvorné minerály neutralizují kyseliny v organismu a nastartují spalování tuků.

V druhém kroku už věříte, že to zvládnete a rozhodli jste se zvolit ucelenou skladbu kvalitních produktů (nápoje, polévky, tyčinky, lupínkyprotein a čaj). Tyto produkty dodávají tělu vše, co potřebuje: minerály, vitamíny, živiny. A o benefitu, který Vám přinese, se snad nemusím zmiňovat. Všichni víme, proč se dieta drží. S produkty Figuactiv snížíte přísun energie v jedné porci o 1/3 a umožníte svému tělu redukovat tukovou tkáň.

V třetím kroku již striktně dodržujete svůj dietní plán. Příklad dietního plánu uvádím zde:

Nastartujte svůj den jednoduchou snídaní s krémovým ovocným koktejlem Figuactiv Jahoda-Banán. Smíchat jej můžete s nízko tučným mlékem nebo vodou.

Dopoledne přečkejte s osvěžujícím bylinným odtučňovacím čajem Figuactiv.

V poledne na oběd si dejte výživnou zeleninovou-kari nebo třeba rajskou polévku.

Odpoledne, pokud pociťujete hlad, sáhněte po Figuactiv tyčince.

K večeři pak můžete zasednou s rodinou a dopřát si lehké jídlo a k tomu extra porci bílkovin v krémovém protejinovém nápoji Figuactiv.

Výhodou celého konceptu je, že můžete střídat několik příchutí, které se nabízí. Proto Vás dieta neomrzí a vydržíte u ní dostatečně dlouhou dobu. Nabízí se vyzkoušet tří měsíční body mission a vydržet až dokonce. LR má vědecky podložený koncept výživy, který staví na zrychleném spalování tuků, zachování svalové hmoty a předcházení vlčímu hladu. Dopřejte Vašemu tělu optimální zásobu živin po celý den.

Vaše Markéta

Investícia do zdravia NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.