Ježíšku přeji si

Milý Ježíšku, 

letos bych si přál/a hlavně zdraví a klidné Vánoce... Tak takhle by mohl začínat dopis pro Ježíška většiny z nás. Hlavně zdraví. .. Pojďme se tedy společně podívat na to, co bychom si mohli přát pro upevnění našeho zdraví z doplňků stravy pod značkou LR.

VITAAKTIV jedná se o vitamínový doplněk stravy, který je vhodný pro všechny kteří přes zimu nestíhají jíst ovoce a zeleninu v tabulkových dávkách. Obsahuje totiž 21 druhů ovoce a zeleniny a hlavně je bez chemie. Moc chutná dětem, doplní vše potřebné těhotným ženám, protože obsahuje také kyselinu listovou a babička s dědečkem by z něj neměli menší radost.  80301
COLOSTRUM udělá službu a upevní zdraví všem, které v zimní čase nějaké ty neduhy trápí. Působí protivirově i protibakteriálně a můžeme jej darovat opravdu každému. Miminkům od narození, těhotným ženám, kojícím maminkám, ale i těm co se chystají na jakýkoliv zákrok nebo je trápí opakované infekce. Colostrum je jednička coby preventivní a podpůrný prostředek ochraňující nás před řadou civilizačních nemocí. 80361_1

ALOE VERA DRINKING GEL potěší např. milovníky povánočních detoxikací. Zvyšuje obranyschopnost, ochrání před volnými radikály, působí desinfekčně a protizánětlivě, bojuje s viry, plísněmi i bakteriemi. A navíc, chutná skvěle!

Broskev bez cukru pro diabetiky nebo naše nejmenší, Med pro babičku a dědečka, Freedom pro našeho mladého sportovce a mamku co jí trápí artróza a Sivera pro dědu, co tají hemeroidy.

F11
   Nezapomeňte si přát ZDRAVÍ :-)
   

 

 

Investícia do zdravia NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.