MIND MASTER - antioxidační drink pro tělo a mysl

MIND MASTER - antioxidační drink pro tělo a mysl

Co se děje s naším tělem, když jsme ve stresu? Ve stresových situacích musejí elektrárny v našich buňkách, tzv. mitochondrie, produkovat mnohonásobně více energie, než při běžném zatížení. V důsledku toho jako vedlejší produkt vzniká mnohem více odpadních látek. Tyto odpadní látky se nazývají volné radikály. Při běžném zatížení dokáže tělo volné radikály zcela neutralizovat. Když je ale vystaveno stresu, počet volných radikálů stoupá a naše tělo je už nedokáže neutralizovat všechny.

Když nejsou volné radikály neutralizovány, začínají napadat buňky vlastního těla. Tyto poškozené buňky, pak nejsou schopny produkovat energii. Trvá-li tento stav dlouhou dobu, může mít pro náš organismus nezvratné následky. Nadbytek volných radikálů se označuje jako oxidační stres. Ten škodí našemu tělu i duchu.

Příznaky stresu: 

  • únava a pocit nedostatku energie,
  • poruchy spánku,
  • snížená schopnost koncentrace,
  • pocení a vnitřní nepokoj.

 

Oxidační stres zrychluje stárnutí a při dlouhodobém působení může vést až k vypuknutí nejrůznějších onemocnění.

A proto bych Vám ráda představila Mind Master. Jedná se o potravinový doplněk a je určen především pro rizikové skupiny lidí ohrožené nadměrným stresem. Mind Master posiluje moji schopnost odolávat zatížení, zlepšuje můj výkon, soustředění, pozornost i paměť a také snižuje dlouhodobé napětí v těle i na duši. Je unikátním koktejlem antioxidačních látek, z nichž mnohé mají řadu dalších pozitivních účinků na lidské zdraví, včetně působení na normální činnost kardiovaskulárního systému.

Jednou z hlavních složek Mind Master je resveratrol. Patří mezi sekundární rostlinné metabolity, jimiž se rostlina brání proti řadě vnějších stresových faktorů, jako je infekce např. plísněmi, poranění nebo nadměrné sluneční záření. Za jeho podíl v Mind Master vděčíme šťávě z hroznů a extraktu z kořene křídlatky kopinaté, který je na tuto látku velmi bohatý. Extrakt z kořene křídlatky se po staletí používá v tradiční čínské medicíně. Další velmi významnou součástí Mind Master je extrakt ze zeleného čaje. Velmi důležitou složkou zeleného čaje je aminokyselina L-theanin, která snižuje pocit stresu, napětí, stísněnosti a zvyšuje schopnost vnímání a učení se. Třetí významnou složkou je rostlinné barvivo chlorofyl, které hraje významnou roli ve fotosyntéze. Vedle svého protinádorového a antioxidačního účinku má významný účinek regenerační, což se může týkat např. obnovy utlumené krvetvorby po chemoterapii. Jeho další vlastností je schopnost detoxikační a kladný vliv na hojení ran. Mezi další významné antioxidanty obsažené v Mind Master patří selen, který je součástí důležitého antioxidačního enzymu. Naše země bohužel patří do skupiny s nízkým příjem selenu v potravě. Jeho zdroj v Mind Master zajišťuje seleničitan sodný a dále pak vitamín E a také koenzym Q10. Mezi další účinné látky patří cholin (vitamín B8), což je biogenní amin, který je důležitý pro činnost mozkových buněk. Další důležitou součástí je L-karnitin, který je důležitý pro transport mastných kyselin do mitochondrií, což má význam pro energetický metabolismus. Také 36 % ALOE VERA obsažených v Mind Master zvyšuje dostupnost některých látek (transportní funkce – např. vitamín E se vstřebává až o 269 % více při současném užití Aloe Vera). Současně působí všemi dalšími příznivými účinky na organismus. Další důležitou součástí Mind Master jsou vitamíny skupiny B /B1, B9, B12/. Ty jsou mimo jiné důležité pro syntézu neurotransmiterů v mozku. Součástí produktu je také železo, které snižuje únavu a vyčerpání. Okamžitým zdrojem energie v Mind Master je glukóza. Stevie sladká je bíle kvetoucí rostlina, která se cení pro svou sladivost.

Dávkování Mind Master:

80 ml denně, na lačno nebo minimálně hodinu po jídle, vždy v dopoledních hodinách. U závažných onemocnění můžeme dávku navyšovat až na 120 ml denně (nádory, kardiovaskulární choroby). Jeden uzávěr má objem 10 ml, jedna denní dávka tedy znamená 8 těchto naplněných uzávěrů.

Závěrem je nutné zdůraznit, že Mind Master je unikátní produkt na bázi přírodních látek, který na lidský organismus působí mnohostranně – jak při prevenci, tak při pomocné léčbě řady onemocnění, zvláště těch civilizačních. Pomáhá nám překonávat nadměrné pracovní zatížení, snižuje neblahé účinky stresu na lidské zdraví, zlepšuje činnost centrálního nervového systému v situacích, kdy jsou na něj kladeny velké nároky a kdy je neúměrně zatěžován.

Zeptejte se nás, kdy Mind Master užívat na info@investicedozdravi.cz

Investícia do zdravia NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.