Obyčejně neobyčejné Colostrum

Colostrum_1

 

 

 

 

 

 

 

Přináším Vám zajímavé informace ke Colostru. Je třeba tento rafinovaný patent přírody náležitě docenit. Pokud chcete v dnešní době svém tělu poskytnout jednu z nejpřirozenější ochrany, vsaďte na Colostrum. Colostrum, které nabízí firma LR je nesrovnatelné s mnohými přípravky na trhu. Ptáte se proč? Colostrum LR se získává z kvalitních kravských chovů v Německu. Je zpracováváno za velmi striktních podmínek. Vlastní certifikaci kvality, protože je pravidelně atestováno institutem SGS INSTITUT FRESENIUS. Je vyráběno šetrným způsobem za studena, čímž dochází k zachování veškerých zdraví prospěšných látek. Colostrum se odebírá do 12 hodin po porodu, aby nebyly zničeny důležité látky, které obsahuje.

Posílit organismus potřebuje většina z nás. Žijeme v době, kdy roste počet onemocnění plynoucích z poruch imunity, alergií, objevují se nové chřipkové viry. Sáhněte proto po Colostru. Je vhodné jak pro dospělé, tak pro děti a nemá známé vedlejší účinky.  Jeho hodnota spočívá v silných antibakteriálních účincích s nulovým procentem toxinů.

O co přesně jde?

Kravské mlezivo, sekret vylučovaný prsní žlázou těsně po porodu, představuje pro novorozence kromě své výživové hodnoty s vysokým obsahem vitamínů, minerálů, stavebních kamenů bílkovin rovněž nenahraditelný zdroj látek ovlivňujících vývoj imunity, látek poskytujících přímou ochranu proti mikroorganismům a faktorům působících na růst a obnovu buněk. Vysoký podíl životně důležitých komponentů zabezpečuje Vaše zdraví a energii do života.

Kravské colostrum je druhově nespecifické s asi 30-40 x vyšší biologickou aktivitou než lidské. Pro svůj vysoký obsah imunoglobulinů a regulátorů imunity, jako jsou laktoferin, lozozym nebo interferon, je prospěšným doplňkem léčby akutních i opakujících se bakteriálních, virusových či parazitárních infekcí, zánětu střevního systému, infekčních průjmů, kloubů. V porovnání s mlékem obsahuje laktózu v zanedbatelném množství a proto je dobře tolerované i osobami s nesnášenlivostí mléčného cukru.

Colostrum může pomoci urychlit Vaše uzdravení.

Vaše Markéta

80361

Investícia do zdravia NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.