Nejčastější dotazy

 

Pochází Vaše zboží z oficiální distribuce?

Ano, samozřejmě. Veškeré zboží pochází z oficiální distribuce spol. LR Health & Beauty Systems a je vyráběno v Německu. Denně jsme schopni zboží naskladnit přímo ve skladu v LR v Ostravě.

Je u Vás možný Osobní odběr, jak to funguje?

Pro tuto volnu nás oslovte a my si s Vámi rádi domluvímei vhodný čas osobního odběru. Osobní odběr je možný pouze při platbě předem převodem na účet.

Místo určené k osobnímu odběru je na adrese: Oty Synka 1855/39, 708 00 Ostrava nebo na adrese Horymírova 26, Ostrava

Jak získám dopravu zdarma?

Pokud nakoupíte zboží v hodnotě vyšší než 1 500 Kč. Nabídneme Vám dopravu zdarma přes Zásilkovnu nebo Uloženku - výdejní místa.

Poskytujete poradenské služby nebo při nejmenším způsoby dávkování jednotlivých doplňků stravy?

Ano. Pokud máte jakékoli dotazy, obraťte se na nás. Jsme schopní Vám poradit ohledně dotazů týkajících se zdraví a dávkování doplňků stravy. A pokud něco nevíme, máme k dispozici LR infolinku odborných lékařů. Na Vaše přání zjistíme odpovědi, která nebudeme znát. Tato služba je zcela bezplatná.

Ráda bych si parfém před jeho zakoupením vyzkoušela. Je to u Vás možné?

Oslovte nás a my Vám za malý poplatek (35 Kč) zašleme vzorek parfému. Případně nás kontaktujte nebo napište do poznámky, pokud jej chcete přibalit k Vaší objednávce.

Nemám čas zabalit objednané zboží jako dárek. Je to u Vás možné?

Ano, tuto službu nabízíme jako bonus zdarma u objednávek v hodnotě nad 500 Kč. Pokud chcete zboží zabalit jako dárek, kontaktujte nás. Rádi pro Vás zboží zabalíme.

Nenašli jste odpověď, kterou jste hledali? Kontaktujte nás na info@investicedozdravi.cz

Investícia do zdravia NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.